Zastřešení Alukov

V současné době realizujeme 3 výrobní programy: zastřešení terasy, zastřešení bazénů, od nízkých modelů až po zastřešení plaveckých stadionů a zastřešení vířivých van. Už od počátku se věnujeme vlastnímu technologickému vývoji konstrukcí zastřešení a jsme také držiteli několika patentů, které jsou dnes standardně zařazeny do výrobních procesů. Pracujeme se spolehlivými a ověřenými dodavateli kvalitních materiálů, aby naše výrobky splňovaly ta nejpřísnější kritéria. Hlavní výrobní areál se nachází v Orli u Chrudimi a má rozlohu 30 000 m2. Další jsme vybudovali na Slovensku a Maďarsku, ty mají celkovou rozlohu 20 000 m2. Objemem výroby tří tisíc zastřešení ročně jsme největším světovým výrobcem zakázkových zastřešení a zaměstnáváme více než 500 zaměstnanců. Distribuci a servis zajišťujeme moderním vozovým parkem, čítajícím 30 nákladních, 5 servisních a 20 osobních automobilů.

Kvalita našich výrobků je certifikována od roku 2005 odborníky v oblasti řízení jakosti ISO 9001, ISO 14001 a francouzským výzkumným institutem v Paříži (Laboratoire National D‘essais). Zastřešení bazénů odpovídají bezpečnostní a kvalitativní normě NF P90-309.

Společnost Alukov a.s. vybudovala svá zastoupení ve 40 zemích světa, čímž vytvořila největší prodejní síť ve svém oboru. Neustále inovuje své aktivity směrem k zákazníkům. V poslední době jsme otevřeli showroomy v České republice – v Praze a Brně, v Rakousku ve Welsu, na Slovensku nedaleko Bratislavy, v německých Drážďanech, švýcarském Curychu, ale také v USA v Los Angeles.

img.obrazky.cz