Plastové bazény

Špičkové plastové bazény vám budou dělat radost celý život!

Dopřejte si svůj vlastní bazén a skočte do vodních radovánek rovnou z domovních dveří!

Bazén není jen prostředkem příjemného osvěžení uprostřed letních veder. Bazén je věc životního stylu. Bazény slouží sportovnímu vyžití, ale také dotvářejí atmosféru vašeho domova. Už dávno přitom přestaly být jen výsadou bohatých – společnosti specializující se na prodej bazénů cenově dostupných nejsou dnes žádnou vzácností.

Vyrábíme bazény na přání i se zastřešením.

Výroba plastových bazénů u nás splňuje ty nejpřísnější standardy, a proto dodáváme na trh jen vysoce kvalitní výrobky s dlouhou životností. Potrpíme si také na design, bohatost tvarů a typů. Přesto jsou bazény z naší dílny cenově dostupné a přemýšlet o nich může kdokoli. I vy!

Výhody plastových bazénů

- zdravotní nezávadnost materiálu
- široká škála funkčních i designových variant
- naprostá vodotěsnost a dlouhá životnost
- nízká hmotnost a snadná instalace
- certifikát státní zkušebny
- výhodná cena

Vyberte si bazén, o jakém jste vždycky snili

Vnitřní plastové bazény

Prodlužte si plaveckou sezónu a pořiďte si stylový vnitřní bazén! Téměř v každém domě se pro ně najde místo (třeba v nepoužívaném sklepě), snadno se udržuje a poskytuje sportovní vyžití po celý rok.

Oválné bazény

Bazény oválného tvaru vyniknou především v rámci větších zahrady. Jsou maličko náročnější na osazení, zapouštějí se do terénu na betonový podklad, odmění se vám však impozantním vzhledem a odolností vůči UV záření.

Obdélníkové bazény

Obdélníkové bazény nikdy nevyjdou z módy! Lidé se k nim stále vracejí pro jejich estetiku i praktičnost. Naše bazény jsou navíc vyrobeny z homogenního polypropylenu, čímž je zaručena odolnost vůči UV záření i zdravotní nezávadnost.

Kruhové bazény

Přivezete, napustíte a plavete! Není jednodušší cesta k vlastnímu soukromému koupališti než kruhové nadzemní bazény. Žádné terénní úpravy, žádné stavební práce – jen skvělé koupání za fantastickou cenu.

Příslušenství k bazénům

Vychutnejte si koupání naplno, díky kvalitní bazénové technologii, s níž bude údržba bazénu hračka. Záruční a pozáruční servis na dodané příslušenství je samozřejmostí.